Про компанію

engineer-girlEngineersdaily.com_Компанія «В.М. БУД» була заснована в 2008 році. Відомо, що це був непростий період в економіці країни. Але всупереч ситуації, що склалася ми впевнено вели свою діяльність, ми працювали більше і рухалися в декiлька разів швидше для того, щоб розвиватися і просуватися тільки вперед. У результаті наша компанія придбала величезний досвід і зайняла впевнену позицію на будівельному ринку України.

За роки роботи нашими фахівцями побудовані тисячі квадратних метрів площ різного призначення.

Завдяки високому професійному рівню управління будівництвом, застосуванню сучасних будівельних рішень, новітніх виробничих технологій, а також використанню кваліфікованого штату співробітників, спорудження об’єктів виконується в заплановані терміни при оптимальній вартості будівництва.

Більше 80% замовлень надходить до нас за рекомендацією наших клієнтів.

При виконанні замовлень «В.М. БУД» працює не тільки з вітчизняними проектами, але і з закордонними. Так, клубний будинок «Liberty Estate», що знаходиться в Шевченківському районі Києва, побудовано по канадському проекту (подивитися фото можна тут).

Саме професіоналізм, індивідуальний підхід і гнучкість по відношенню до наших клієнтів є одним з пріоритетів для нашої компанії.

Comments are closed