Монолiтне будiвництво

image-10-09-15-11-30-4Монолітне будівництво — одне з найпопулярніших і перспективних напрямків в будівельній сфері в усьому світі. Його технологія дозволяє за короткий термін зводити будівлі будь-якої архітектурної складності та поверховості.

Це процес зведення будівель із залізобетону, який являє собою залізну конструкцію (каркас), залиту бетоном. Завдяки жорсткості металу і міцності цементного покриття ці конструкції здатні витримати великі навантаження, тим самим забезпечуючи довговічність зведених будинків.

Маючи безліч переваг перед іншими видами будівництва, ця технологія використовується як в цивільному, так і в промисловому будівництві. Її застосовують при будівництві приватних бмонолит2удинків, житлових комплексів, офісних центрів, складських приміщень, парковок, гаражів, резервуарів і басейнів і т.д.

Якість зведення монолітної будівлі залежить від правильного виконання будівельних робіт з використанням спеціального обладнання і матеріалів на всіх технологічних етапах  її будівництва.

Наші роботи:

Comments are closed